email sorgulama

Email Sorgulama Nedir nasıl yapılır?

Email sorgulama, varolan bir email adresinin istihbaratını veren bir sistemdir.Bu işlem nasıl oluyor derseniz.

Email sorgulama sistemine giriyorsunuz ve Email adresini ilgili alana tam olarak yazıyorsunuz ve “Check” butonuna basıyorsunuz hepsi o kadar. Email sorgulama işlemi birkaç dakika sürebiliyor ve “ok” mesajını aldığınızda sorgulama işlemi sonuçlanıyor.

Email adresiniz belirliyor ve altında hangi tarih ve saatte kontrol edildiği yazıyor,  Email adresinin yanında dikkat ederseniz bir “info” butonu var bu butona bastığınızda o adresle ilgili web’de ki etkinlikler sorgulanıyor, herhangi bir yere üyelik veya o adresle alakalı sonuçlar varsa resimler ,sayfalar,videolar ve tanımlanmışsa telefon numarasına kadar her bilgiye ulaşmanız mümkün olabiliyor.

Sistemin kötü tarafına gelince günlük sadece 3 adet sorgulama yapıyor, daha fazla sorgulama için ücretli üyelik gerekiyor.

Bu sistem gönderdiğiniz Emailllerin ulaşıp ulaşmadığı yada karşı tarfın postalarına bakmak için Email hesabına ne zaman girdiği vb. bilgilere ihtiyacı olanlar tarafından kullanılabilir.

Sorgulama Yapmak için tıklayınız.

 

Related Posts

  • 30
    En İyi 10 Rapidshare Dosya Arama Siteleri Hergün milyonlarca kullanıcı tarafından Rapidshare vb. dosya barındırma sitelerine dosyalar yüklenmekte bir o kadarda downlaod edilmektedir. Ama ne yazıkki bu sitelerde dosya linkini bilmiyorsanız benzer dosyaları yada herhangi bir dosya türünde bir arama yapamazsınız  Sistem buna izin vermez. Ancak bu iş için hazırlanmış sitelerde vardır. Yüklenen dosya isimlerine…
    Tags: bir, ve, için, email, ara, bul
Latest Comments
  1. ibrahim

    gzel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This Blog will give regular Commentators DoFollow Status. Implemented from IT Blögg