Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Android
Apple
Blog
Chrome
Duyuru
E-Devlet
Eğitim
Facebook
Firefox
Genel
Gmail
Google
Guncel
Güvenlik
Hareketli Resim
Hotmail
Internet
Iphone
Microsoft
Mobil
Mobil-Apps
Modem
Msn
Online Tools
Outlook
Oyun
Populer
Program
Seo
Skype
Tablet
Tasarım
Teknoloji
Twitter
Uncategorized
Video
WebMaster
Windows
Windows
Wordpress
Youtube

Email sorgulama

Email Sorgulama Nedir nasıl yapılır?

Email sorgulama, varolan bir email adresinin istihbaratını veren bir sistemdir. Bu işlem nasıl oluyor derseniz. Email sorgulama sistemine giriyorsunuz ve Email adresini ilgili alana tam olarak yazıyorsunuz ve “Check” butonuna basıyorsunuz hepsi o kadar. Email sorgulama işlemi birkaç dakika sürebiliyor ve “ok” mesajını aldığınızda sorgulama işlemi sonuçlanıyor. Email adresiniz belirliyor ve altında hangi tarih ve saatte kontrol edildiği yazıyor,  Email adresinin yanında dikkat ederseniz bir “info” butonu var bu butona bastığınızda o adresle ilgili web’de ki etkinlikler sorgulanıyor, herhangi bir yere üyelik veya o adresle alakalı sonuçlar varsa resimler ,sayfalar,videolar ve tanımlanmışsa telefon numarasına kadar her bilgiye ulaşmanız mümkün olabiliyor. Email sorgulama hizmeti o maile ait bilgilerin verilmesi durumunda geçerli olmaktadır. Örneğin Gmail den alınmış bir mail için Location Amerika US olarak çıkmaktadır.

email-sorgulama

Sistemin kötü tarafına gelince günlük sadece 3 adet sorgulama yapıyor, daha fazla sorgulama için ücretli üyelik gerekiyor. Bu sistem gönderdiğiniz Emailllerin ulaşıp ulaşmadığı yada karşı tarfın postalarına bakmak için Email hesabına ne zaman girdiği vb. bilgilere ihtiyacı olanlar tarafından kullanılabilir.

Sorgulama Yapmak için tıklayınız

 

Latest Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This Blog will give regular Commentators DoFollow Status. Implemented from IT Blögg

DMCA.com Protection Status