Hotmail acma

Hotmail Ücretsiz bir mail hizmetidir. Msn Kaydol adresinden kayıt yapılarak bir hotmail hesabınız olabilir.Bu hesabınız sizin seçtiğiniz bir kullanıcı adı@hotmail.com isimli bir email hesabıdır.Bu hizmet Türkçe ve ücretsizdir. Ayrıca bu hesabınızı Msn messenger programını kullanarak anlık sohbet etmek için kullanabilirsiniz. Bu hizmet bilgisayarınıza indirip download edeceğiniz bir programdır. Msn Messenger programını indirmek için tıklayınız. Msn Messenger programını kullanmak için hotmail hesabınız olmasına gerek yoktur. Herhangi bir email adresi ile de messenger’e kayıt olarak bir hesap edinebilirsiniz. Msn messenger hizmetini kullanabilmek için bu hizmete gerek vardır. Msn Hesabı açmak için tıklayınız.

Msn Messenger için Msn  programını indirmeniz gereklidir.Bu programa kayıt olduğunuz hesap bilgilerini kullanarak giriş yaparak arkadaşlarınızı ekleyerek anlık sohbete hemen başlayabilirsiniz.  Msn messenger hizmeti için bu programı kullanmak yerine dilerseniz web tabanlı bir servis olan Ebuddy hizmetini de kullanabilirsiniz.Ebuddy Messenger sayfasından kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi girerek online olarak msn hesabınıza bağlanmanız mümkün. Ebuddy msn hizmeti için tıklayınız. 

Hotmail hesabı açmak için yapmanız gerekenler

Hotmail hesabı almak için öncelikle msn kaydol sayfasına gidelim.

İlk alanda gözüken Ülke/Bölge seçeneğinden Türkiye!yi seçelim. Eposta adresi yazan yere ise kullanıcı adı olacak rumuzumuzu yazalım.aynı isimle birden fazla hotmail hesabı olamayacağı için sizin istediğiniz rumuzun alınmış olup olmadığını denetle butonu ile denetleyin ve uygun bir isim bulunca devam edin. Daha sonra bir parola belirleyelim iki alana da aynı parolayı girelim ekranda girilen parolaların sağlamlığını gösteren bir gösterge olacaktır. Bu alandan parolanızın zayıflığını test edebilirsiniz.Parola seçerken mutlaka harf ve sayılardan oluşmasına dikkat edin daha sonra hesap güvenliğiniz için önemli bir hale gelebilecekj sorunlara yol açabilir. Sonraki adımda Parola sıfırlama seçenekleri diye bir bölüm var. Bu bölümde parolanızı unuttuğunuzda hesabınızı geri alabileceğiniz birkaç yöntem seçmeniz istenmektedir. Parolanızı unutursanız, MSN gizli yanıtınızı sorar veya diğer e-posta adresinize bir ileti gönderir. Daha sonra kişisel bilgiler isim, doğum tarihi gibi sorulduğu alanı doldurun ve son olarak doğrulama kodunu yazarak hotmail hesabınıza giriş yapın.

Latest Comments
  1. yigit

    feacebook u seviyorum

  2. ismail

    Hotmail açmak,Hotmail Hotmail,

  3. ismail

    ben ismail

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This Blog will give regular Commentators DoFollow Status. Implemented from IT Blögg

DMCA.com Protection Status