Hotmail al

Hotmail almak

Hotmail  adresi olmayanlar hotmail al mak için kısa Hotmail adresi alma anlatımı. Hotmail şu anda Outlook.com olarak hizmet versede halen hotmail ve windowslive uzantılı email adresleri almanıza olanak tanımaktadır. Hotmail adresi kullanmak isteyenler için kısa bir form doldurduktan sonra hesabınız hazır hale gelmektedir.

Hotmail almak için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir. Hotmail alırken uzantılarınızı seçerken dikkat etmeniz gereken açılır formdan seçim yapmaktır.Aşağıda görüldüğü gibi outlook.com, outlook.com.tr, hotmail, windowslive uzantılı hesap açabilirsiniz.

hotmail.kaydol

Hotmail uzantı seçimini yaptıktan sonra formda bazı kişisel bilgiler ve iletişim bilgileri doldurmanız istenir. Bu bilgileride doldurunuz daha sonra belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilirsiniz. Hotmail Al hesap oluşturma nasıl yapılır.

hotmail-kaydol

Hotmail adresi almak için yukarıdaki işlemleri yapmanız yeterlidir. Hotmail al kaydol formunu doldurduktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Hotmail almak ücretsizdir ve dilediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Hotmail uzantılı example@hotmail.com veya msn uzantılı adresleri bu yöntemle ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Hotmail Al mak için tıklayınız.

Latest Comments
  1. galip demirci

    Hotmail aldımmm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This Blog will give regular Commentators DoFollow Status. Implemented from IT Blögg

DMCA.com Protection Status