Hotmail, Internet, Windows

msn aç

Msn açmak için yapmanız gerekenler basitçe aşağıda anlatılmıştır. Önce msn ve messenger nedir onlara bir bakalım ve kısaca değinelim isterseniz. Windows live messenger programı ile anlık sohbet edebileceğiniz ve mesajlaşacağınız bir Windows hizmetidir. Msn live messenger bir programdır ve Windows tarafından ücretsiz olarak verilmektedir. Bu programı kullanabilmek için bir Msn hesabınız olmalıdır. Msn hesabını ücretsiz alabilirsiniz.  Msn açmak için msn account servise kayıt olmalısınız.Bu hizmet ücretsizdir.

Eski konu güncellendi 30.01.02014

Anlık mesajlaşmak ve arkadaş eklemek için yapmanız gereken iki şey var.

  • Bir Msn hesabı Yeni ismiyle Skype Hesabı
  • Msn live Messenger programını download etmek

Msn açmak için Microsoft Hesabı  hizmetine kayıt olmalısınız. Msn hizmet vermeye son verdiği için artık yerine Skype hizmetine kaydolmanız gerekecektir. Bu işlem için  yada ” Skype kaydol “ bağlantısındaki yazımızı okuyunuz. Herhangi bir mail adresiniz varsa bu adresle kayıt olarak Msn hizmetini kullanabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra bu hizmeti kullanmak için Msn live messenger programını Download etmeniz gerekmektedir. Öncelikle Msn hesabı almak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayarak bir Msn hesabı alınız.

skype-kaydol-skype-ac

Bu uyarıyı almışsanız zaten bir hesabınız var demektir o zaman yapmanız gereken sadece giriş yapmaktir. Çünkü Msn, Outlook yada Skype hesapları artık Microsoft hesapları ile birleştirildi. Sizin yapmanız gereken oturum açmak. Anlık mesajlaşma ve konuşma içinde Skype programını indirmek ve bilgisayarınıza kurmak.

About the Author

58 comments on “msn aç

  1. Pingback: msn aç | Msn kaydol | Oturum aç

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This Blog will give regular Commentators DoFollow Status. Implemented from IT Blögg