Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Android
Apple
Blog
Chrome
Duyuru
E-Devlet
Eğitim
Facebook
Firefox
Genel
Gmail
Google
Guncel
Güvenlik
Hareketli Resim
Hotmail
Internet
Iphone
Microsoft
Mobil
Mobil-Apps
Modem
Msn
Online Tools
Outlook
Oyun
Populer
Program
Seo
Skype
Tablet
Tasarım
Teknoloji
Twitter
Uncategorized
Video
WebMaster
Windows
Windows
Wordpress
Youtube

outlook.com msn hesabı almak

Microsoft  yeni yapılanma sürecinde Hotmail ve Msn hizmetlerini kapatıyor. Bundan sonra Outlook.com adı altında hizmet verecek yani Hotmail yerini outlook.com’a bırakacak. Microsoft anlık mesajlaşma servisi Msn ise yerini Skype adlı mesaj ve sesli görüşme programına bırakacak.

Bunun için Hotmail hesaplarını outlook.com hizmetine çevirmeniz gerekiyor. Bu işlemin nasıl yapılacağı ve yeni hesapların nasıl alınacağını outlook hesap aç  isimli makalemizde anlattık , detaylı anlatım ve yardım için bu makaleden faydalanabilirsiniz.

Bu makalede detaylı ve resimli anlatım olarak bir outlokk.com hesabı nasıl alınır anlatılmaktadır. Bir hotmail hesabınız varsa zaten bu hesabınızı otomatik olarak Outlook sürümüne yükseltebileceksiniz. Ancak bu geçiş sürecinde kafa karışıklığını gidermek için resimli ve detaylı olarak bu sürüme nasıl yükseleceğinizi ve outlook.com hizmetini nasıl kullanabileceğiniz anlatmaya çalışacağım.

Aşağıdaki yönergeleri uyguladığınızda hemen hesabınız outlokk.com sürümüne yükselecektir. Bu işlemin geri dönüşü yoktur ve Microsoft eski sürümü yani Hotmail sürümünü bitirme kararı aldığı için bu hizmeti artık desteklememektedir o yüzden Outlook.com sürümüne yükselen hesaplardan geri sürüme dönüş imkanı yoktur. Ancak Microsoft tüm hotmail hesaplarının sürümünü peyderpey ve kullanıcıların seçimleriyle Outlook.com hesabına yükselterek geçiş yapmayı planlamaktadır.

Hotmail yeni kayıt işlemleri artık olmayacağı için yeni bir outlook.com hesabı açılma işlemleri yürütülmektedir. Yani yeni hesap açma işlemlerinde Hotmail değil Outlook.com hesabı etkin olacaktır. Ayrıca bu sürümde bazı yenilikler de gelmektedir alıştığımız Hotmail arayüzü yerine Windows 8′e benzer kolay kullanım imkanı sunan ve maillerinizi daha rahat yönetebileceğiniz bir arayüz sunmaktadır.

Yeni görünüme geçiş yaptıktan sonra gelen yenilikleri ise bu makaledeki Outlook.com ile gelen yenilikler isimli makaleden okuyabilirsiniz.

Hotmailden Outlokk.com sürümüne yükselmek

Şimdi yapmanız gereken bu bait işlemi yaparak hemen yeni outlook.com sürümüne geçebilirsiniz.Detaylı anlatım için aşağıdaki resimli anlatım yönergelerini takip ediniz. Microsoft Hotmail üzerinden verdiği hizmetleri artık Outlook.com üzerinden veremeye devam edecek. Bu işlemin ilk adımı ise Outlook görünümüne yükselmek.

Bu işlem için Hotmail hesabınıza giriş yapınız.

Seçenekler menüsünde bulunan Outlook ürününe yükseltin linkine tıklayınız.Yapmanız gereken işlem sadece bu kadar. Artık Hotmail  hizmetini klasik görünümü yerine yeni outlook görünümünde kullanabileceksiniz.Bu basit işlemden sonra Outlook.com sürümüne yükselmiş oldunuz Tebrikler.

Outlook.com ile gelen yenilikleri E-postanızda ve kişilerinizde daha rahat ve daha yeniliklerle kullanabileceksiniz.

Outlook.com ile ilgili sık sorulan sorulardan bazıları

Yeni bir e-posta adresi almam gerekiyor mu?

Hayır. Mevcut @hotmail.com, @live.com veya @msn.com adresinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca, yeni bir @outlook.com adresi edinebilirsiniz.

Mevcut e-postalarıma ne olacak?

E-postalarınız, kişileriniz, SkyDrive dosyalarınız, takvim öğeleriniz ve ayarlarınız oldukları gibi kalır.

Outlook.com mevcut tarayıcımda çalışacak mı?

Evet bu hizmet tüm tarayıcılarda stabil olarak çalışmaktadır.

Microsoft hesabımı yeni bir adresle yeniden adlandırdım; eskisine geri döndürebilir miyim?

Çoğu durumda yapabilirsiniz. Yeniden adlandırma ve diğer ad sorunlarıyla ilgili daha fazla bilgi için, buraya gidin.

 

 

Latest Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This Blog will give regular Commentators DoFollow Status. Implemented from IT Blögg

DMCA.com Protection Status