Scribd dosya indirme

Scribd ücretsiz download nedir ve nasıl yapılır.

Scribd ücretsiz bir belge ekitap ve yazlı materyalin paylaşıldığı bir platformdur.Site üzerinden dökümanlara ücretsiz ulaşabilir ve okuyabilirsiniz.

Ancak bu dökümanları bilgisayarınıza indirmek  ücretlidir. Üyeler kendi yükledikleri dökümanlara izin verdikleri sürece okuyucular download edebilirler. Ancak bunun dışında download etmek kopyalamak yazdırmak gibi seçenekler mevcut değildir. Bu işlem ücretlidir.

Scribd sitesinden dosya indirmenin bir çok yolu vardı ancak şuan için çalışan halihazırda kullanabileceğiniz bir yöntem bulunmuyor.Daha önceden paylaşmış olduğum yöntemleri bu sebeple sildim. Ayrıca bu tür paylaşımlar illegal işlemleri desteklemek anlamına geldiğinden dolayı önermiyorum.

Scribd sitesine orjinal yani kullanım hakkı size ait olan bir içerik yüklediğinizde size belli sayıda dosya indirme hakkı vermektedir.Bu tür paylaşımlar yaparak hem diğer kullanıcılara fayda sağlayabilir hemde farklı kaynaklara ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz.

Scribd sitesinde hergün güncellenen kullanıcıların yüklemiş olduğu milyonlarca belge bulunmaktadır.Herne kadar paylaşım yapma imkanınız yoksa ve ücretli olarakta indirme imkanınız yoksa kataloglardan online olarak faydalanmayı deneyebilirsiniz. Bu şekilde scribd ücretsiz download etme yolları aramakla uğraşacağınız vaktinizi boşa geçirmemiş olursunuz.

Ayrıca imkanınız varsa ücretli üye olarak kullandığınız hizmetin karşılığını ödemek suretiyle bu dosyalardan faydalanabilirsiniz. Sonuçta emekharcanarak paylaşıma sunulmuş ve karşılığında ücret istenen bir hizmet ile karşı karşıyasınız yani istediğiniz dökümanı yazan kişi bunu ücretsiz vermek istemiyor ve karşılığında sizden ücret talep ediyor. Sizde acaba bunu nasıl ücretsiz alırım yollarını denemek için internet başında saatlerinizi hatta günlerinizi geçiriyorsunuz ancak elinize geçen geçici çözümler yada kocaman bir hiç.

Emeğin karşılığını ödeyerek almak ve kullanmak yasal olmayan yollara başvurmak yerine daha başka kaynaklara yönelmenizi yada yukarda bahsetmiş olduğum diğer yöntemleri denemenizi tavsiye ederim.

Latest Comments
  1. crazy

    Hiçbiride olmadı :8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This Blog will give regular Commentators DoFollow Status. Implemented from IT Blögg