Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Categories
Android
Apple
Blog
Chrome
Duyuru
E-Devlet
Eğitim
Facebook
Firefox
Genel
Gmail
Google
Guncel
Güvenlik
Hareketli Resim
Hotmail
Internet
Iphone
Microsoft
Mobil
Mobil-Apps
Modem
Msn
Online Tools
Outlook
Oyun
Populer
Program
Seo
Skype
Tablet
Tasarım
Teknoloji
Twitter
Uncategorized
Video
WebMaster
Windows
Windows
Wordpress
Youtube

Yeni msn al

Msn Skype hotmail yada Yeni msn nasıl alınır, yeni msn yani skype hizmeti artık Microsoft hesabı içinde kullanılıyor. Skype yeni msn hizmeti olarak isimlendirilmektedir.

Msn hizmeti artık kullanılmadığı için bu hizmet yerine artık Skype isimli servisi kullanmanız gereklidir. Yeni Msn hizmeti açmanız için gerekli anlatımlar linklerde bulunmaktadır. Yeni Msn Al konusundaki işlemleri yapmalısınız.Msn bildiğiniz üzere kapanmış ve yerini artık Skype isimli programa bırakmıştır. Bu yüzden Skype programını indirerek kurmak ve eski msn hesabınız varsa bu hesapla kullanmak yoksa yeni bir Outlook hesabı almalısınız.

Msn ve Hotmail servislerinin kapanması ve yerine Outlook ve skype hizmetlerinin devereye alınması ile ortaya çıkan durumda ne yapılmalıdır ve yeni bir msn adresi nasıl alınır bu konuya değineceğiz. Msn bildiğiniz üzere yerini skype isimli anlık mesajlaşma ve görüntülü sesli görüşme ve telefon hizmetine bıraktı. Skype üzerinden daha önce Msn ile yapmış olduğunuz her işlemi yapabileceksiniz yani yeni msn deyince artık aklınıza skype gelecek. Skype ücretsiz mesajlaşama yapabilceğiniz bir servistir. Mejaşlaşma dışında ise telefon görüşmelerini de dilerseniz küçük ücretler ödeyerek yapabilirsiniz. Skype hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için SkypeKur ve Skype Üye Ol isimli konulara gözatınız.

Yeni hizmet Outlook ile ilgili

Hesabınızı Outlook.com’a yükselttiyseniz, @hotmail.com, @live.com veya @msn.com e-posta adresinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. İsterseniz, diğer ad ekleyerek veya tümüyle yeni bir hesap oluşturarak yeni bir @outlook.com adresi de alabilirsiniz. Microsoft daha önce çeşitli servislerde kullanmış olduğu mail adreslerine müdahele etmiyor veya desteğini çekmiyor bu hesaplara sahipseniz skype yada outlook servislerinde bu adresleri kullanabilirsiniz.

Yeni Msn Skype Hesabı almak için tıklayınız.

Latest Comments
  1. fatma

    facem çalındı

  2. muhammet

    msn şifre al

  3. serdal

    Msn böyle açılır

  4. serdal

    Hotmail ile nasıl açılır

  5. tarık

    Yeni msn aldım :)))

  6. merve babat

    spor yapiyorum msne açıyorum

  7. merve babat

    sppor kıta yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This Blog will give regular Commentators DoFollow Status. Implemented from IT Blögg

DMCA.com Protection Status